recepcia

+421 905 244 245

HOTEL

KONGRES

ÚVOD

REŠTAURÁCIA

WELLNESS

GALÉRIA

ÁCIA

NITRA

KONTAKT

Wellness

Dočasne je pre ubytovaných hostí za poplatok prístupná sauna a bazén formou ochladzovacieho bazénu. Informujte sa na recepcii.

Po náročnom dni si každý zaslúži relax a odpočinok, pri ktorom sa môže uvoľniť a zbaviť sa tak celodenného stresu. V Hoteli River sme mysleli aj na to.

 

Hoteloví hostia majú k dispozícii krytý indoor bazén s protiprúdom a vyhrievanou vodou, ktorá nielen ovlaží unavené telo, no zároveň rovnako dobre osvieži aj unavenú myseľ. Zhoďte zo seba stres a zhon predošlého dňa a ponorte sa do pokojných vôd prinášajúcich vytúžený oddych.

 

Pre milovníkov fínskych vynálezov sa v priestoroch wellness centra nachádza pravá fínska sauna, ktorú je taktiež možné využívať v rámci pobytu pre ešte dôkladnejší relax. Centrum je zároveň vybavené rozsiahlymi prezliekárňami, vlastnou toaletou a sprchovými kútmi.

 

Pre hotelových hostí bazén a sauna prístupné v čase od 17:30 do 21:00 hodiny za poplatok.

 

Galéria

Bazén

 

Plávanie je jedna z najlepších metód ako sa udržať fit, zhodiť nadbytočné kilogrami a nabrať svalovú hmotu.  Pobyt vo vode zároveň rozveseľuje telo i ducha a osviežuje nielen nápaditosť. Príjmite naše pozvanie do hotelového wellness centra, zaručene si prídete na svoje - a zároveň urobíte niečo pre seba.

 

Protiprúd

 

Bazén wellness centra Hotela River má v sebe zabudovaný protiprúd, ktorý dokáže byť rovnocenným súperom aj skúseným plavcom s veľkou výdržou.

 

Vyhrievanie

 

Vďaka aickému ohrievaniu vody teplota nikdy neklesne pod teplučkých 32°C.

 

Presvedčte sa o blahodárnom vplyve vody na vaše telo - a nezabudnite si pri najbližšej návšteve priniesť plavky ;-)

Sauna

 

Fínska sauna má blahodárne účinky na naše zdravie a je výborná ako prevencia proti rôznym chorobám. Zároveň zvyšuje odolnosť organizmu. Potením sa z tela vyplavujú všetky toxíny a následné ochladzovanie zvyšuje telesnú otužilosť. Sauna je vhodná pre tých, ktorí sa chcú o svoje telo starať – nie nadarmo sú ľudia z Fínska najzdravší ľudia na svete.

 

 

Účinky saunovania:

 

■  zvýšené prekrvenie a prehriatie môže zlepšovať pohyblivosť svalstva a kĺbov, poprípade znižovať bolesti

■  zvyšuje sa potenie a stúpa činnosť mazových žliaz - dôkladné vypotenie odplavuje nečistoty z kože, čo má značný

    kozmetický význam

■  význam má aj ako prevencia rôznych chorôb z nachladnutia - sauna patrí k najvšestrannejším otužovacím procedúram

 

Výhody saunovania:

 

■  telo sa zbavuje odpadových látok

■  saunovanie zabezpečí dobré prekrvenie mozgu, končatín, kože

■  prudkým zahrievaním a následným schladením sa rozširujú a zužujú cievy, čím sa stávajú elastickejšie

■  saunovanie po veľkej námahe telo zbavuje únavy

■  správne saunovanie sprevádza správna pitná kúra

 

Neváhajte preto a využite možnosti ozdravovacích účinkov našej fínskej sauny naplno. Hotel River vám ako vždy ponúka niečo viac...

Detské centrum

 

Centrum Hviezdica je unikátny projekt podporujúci nielen detské plávanie ako také, zároveň má ambíciu vychádzať v ústrety deťom a ich mamičkám vo všetkých smeroch.

 

Komplexná starostlivosť znamená:

■  cvičenie s plávaním

■  cvičenie rodičov s deťmi

■  plávanie detí

■  plávanie predškolákov

■  rehabilitačné cvičenia

■  rodinné plávanie

... a iné

 

Priestory detského centra sú predovšetkým miestom, kde sa školení inštruktori snažia pomáhať matkám učiť sa venovať svojmu dieťaťu naplno. Prostredníctvom citlivo zvolených kombinácií aktivít pomáhajú hľadať správne cesty, ako urobiť pre dieťa čo najviac. Detské centrum Hviezdica napomáha spoluvytvárať pre dieťa šťastné prežívanie detstva, ale chce tiež napomáhať vytvárať z rodičov a detí šťastný pár, šťastnú rodinu.

 

© Hotel RIVER*** Nitra 2013 | All rights reserved